Tipsy

Tipsy

niedziela, 17 października 2010

Odżywki, mgiełki, szampony? - To co najbardziej POLECAM :)

Witam kochani!
 Ostatnio   pisałam jak pielęgnować swoje włosy. Dziś chciałam wam polecić kilka kosmetyków, które ja używam i są naprawdę dobre i dają szybko EFEKT dla moich włosów :)
A więc tak:

1) Szampon jaki wam POLECAM to z firmy TRESemme. Jest on do włosów suchych i zniszczonych.

2) Następnie Używam odżywki z tej samej firmy i do tego samego rodzaju włosów.

3) Po spłukaniu odżywki  i wysuszeniu psikam spray L'oreal Studio na ręce i wcieram we włosy  następnie efektem końcowym jest prostowanie :)
Moje włosy są gładkie i lśniące po zastosowaniu.
Właśnie po tych kuracjach moje włosy mają efekt zdrowych i lśniących :)) POLECAM zainwestować a nie będziecie żałować :)
Teraz chciałam wam udostępnić kilka  odżywek do innych rodzajów  włosów też WARTE zainwestowania:

1) Pierwsza Odżywka jest z CZERWONYM paskiem jest ona do włosów Farbowanych. Zawiera Vit. E i Aloes. Nawilża, daje zdrowy koloryt, włosy są lśniące.
2) Druga Odżywka ma NIEBIESKI pasek jest ona do włosów zniszczonych i suchych. Wzbogacona w Vit.E , ekstrakt ze słonecznika, orzechów laskowych oraz migdałów. Przywraca wilgotność i wytrzymałość.
3) Trzecia Odżywka  ma FIOLETOWY pasek jest ona do włosów rozdwajających i uszkodzonych oraz suchych  grubych i z efektem siana. Stworzona w celu zmiękczenia i wygładzenia.4) Czwarta Odżywka ma POMARAŃCZOWY pasek  posiada filtry UV i aloes.  Chroni przed promieniami słonecznymi. Także do włosów farbowanych.5) Piąta Odżywka ma ZIELONY pasek. Jest do wszystkich rodzaji włosów.Działa na poprawienie kondycji . Zawiera Vit. B5, ekstrakty z aloesu i ogórka.
6) Szósta Odżywka ma RÓŻOWY pasek. Jest bardzo lekka nie obciąża włosów. Stworzona z białka i jedwabiu. Włosy łatwe w układaniu.

7) Siódma Odżywka ma ŻÓŁTY pasek. Jest do włosów zniszczonych. Naprawia ubytki, nawilża i ułatwia rozczesywanie.  Wzmacnia włosy przed  dalszym zniszczeniem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz