Tipsy

Tipsy

wtorek, 19 października 2010

Piękna opalenizna przez cały rok?

Witam kochani!
 Dawno nie pisałam za co przepraszam, ale jest to spowodowane brakiem czasu (tymczasowo).
Dziś chciałam napisać o opaleniźnie oczywiście tej naturalnej.Jak wiadomo każda z nas marzy o pięknej opaleniźnie przez cały rok:) , wiadomo też , że solarium niszczy skórę  ale i powoduje raka skóry, bywają też osoby z tzw. tanoreksją- czyli uzależnieniem od opalenizny. Leżenie godzinami na słońcu, smażenie się również działa negatywnie ponieważ działanie promieni słonecznych jest bardzo niebezpieczne. Kiedyś kumpela poleciła mi samoopalacz jakieś tam firmy nie pamiętam nieważne, ważne jest to że NIE jestem za samoopalaczami po pierwsze zostawiają PLAMY, po drugie nie dają efektu opalenizny tylko skóra jest POMARAŃCZOWA wygląda to nieestetycznie i brzydko, po trzecie ciężko jest później ZMYĆ to z twarzy... więc odradzam przekonałam się jak to działa i nie polecam!
A proponuję a zarazem polecam Balsamy Brązujące ja używam tego z Johnson's wrzucam obrazek gdyby ktoś nie wiedział jak wygląda :)
Powiem wam ze rezultat rewelacyjny:)Są również inne takie jak Dove 


- Garnier- Lirene ciemna i jasna karnacja:

- Perfecta- Sopot ZiajkiI wiele wiele innych :)
Jeśli jakieś już próbowałyście to proszę wypowiedzcie się w komentarzach które dobre które nie koniecznie chętnie przeczytam i będę miała na uwadze :)
Po za tym moja mama poleciła mi picie soków zawierających marchew takich jak Kubuś, Sok marchwiowy i wszystkie inne zawierający marchew no i oczywiście jeść marchewkę wtedy skóra dostaje pigmentu i nie jest blada:)
Więc jeśli ktoś już stosował i ma wyrobione zdanie odnosie takiego lub innego balsamu, niech sie podzieli swoja opinia z innymi :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz