Tipsy

Tipsy

wtorek, 30 listopada 2010

5 sposobów na gładkie łokcie i kolana :)

Witajcie kochani!
Dzisiaj chciałam wam przedstawić 5 sposobów na gładkie łokcie i kolana. Oto zabiegi które przywrócą  kolanom i łokciom ładny wygląd.

1) PEELING- wilgotny naskórek wymasuj gruboziarnistą solą kuchenna lub cukrem. nie zginaj przy tym rąk i nóg. Skóra w czasie zabiegu nie może być napięta, co zapobiega podrażnieniom. Spłucz i posmaruj kremem :)

2) MASAŻ- Weź połówki cytryny lub pomarańczy (mogą być skórki z wyciśniętych owoców) wymasuj łokcie i kolana. Sok z cytrusów zawiera kwasy owocowe, które działają jak peeling. nie trzeba spłukiwać tylko nawilżyć.

3) MASECZKA- Podgrzej dwie łyżki miodu i dodaj sok z połówki cytryny. Papkę nałóż na łokcie i kolana. Owiń folią na 15-20 minut. Spłucz i wklep krem.

4) OKŁAD- Ubij na sztywno dwa białka. Rozpuść trochę miodu, delikatnie połącz go z pianą dodając łyżkę soku z cytryny. Nałóż na 15 min. następnie zmyj i nawilż.

5) KĄPIEL- Podgrzej 1,5 szklanki oleju lub oliwy. Dodaj kilka kropli wit.  A+E. W ciepłym płynie zanurz płatki ligniny i przyłóż je na kolana. W reszcie płynu zanurz łokcie. Po 15 min. osusz skórę chusteczkami higienicznymi.

To by było na tyle jeśli chodzi o pielęgnacje łokci i kolan:) Mam nadzieje że przydadzą się wam moje porady :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz