Tipsy

Tipsy

poniedziałek, 28 marca 2011

Moja pielęgnacja twarzy...

Cześć.
 Po długiej nieobecności postanowiłam napisać trochę o mojej pielęgnacji twarzy. Powodem mojej nie obecności był brak czasu.... Więc zaczynamy:


Krok 1- Pierwszą rzeczą jaką robię po całym dniu to zmywam make up zaczynając od oczu. Do tego używam mleczko z Garniera  do skóry suchej:
Mleczko dosyć dobrze usuwa makijaż,delikatnie,pozostawia skórę nawilżoną.Przeznaczone jest do skóry suchej , wrażliwej.Zawiera mikroolejki oczyszczające i wyciąg z róży.
Plus za zapach :D
Krok 2 - Następnie z tej samej firmy używam  płynu do demakijażu z serii Fresh Essentials i zmywam cały podkład z twarzy. Płyn do demakijażu oczu, jest on bardzo świeży i delikatny w działaniu. Jego nowa, ulepszona formuła usuwa każdy rodzaj makijażu i przynosi ukojenie bez podrażnienia wrażliwej skóry wokół oczu. Do cery normalej i mieszanej.

Krok 3 - Po tych dwóch zabiegach używam toniku z firmy Clean&Clear i przemywam już czystą twarz. Delikatnie, ale skutecznie oczyszcza skórę, usuwając nagromadzony każdego dnia brud i tłuszcz. Może służyć jako samodzielny, skuteczny produkt oczyszczający skórę i poma­gający zapobiegać powstawaniu pryszczy. Może też pełnić rolę toniku, który po umyciu skóry odświeża, tonizuje i ściąga pory. Idealny dla normalnej i wrażliwej skóry.służyć jako samodzielny, skuteczny produkt oczyszczający skórę i poma­gający zapobiegać powstawaniu pryszczy. Krok 4 - Na sam koniec smaruję buzię kremem Nive Visage Regenerating Night  Creme ( używam go tylko na noc) Nivea Visage Regenerujący Krem na noc wspomaga naturalny poziom nawilżenia skóry normalnej i mieszanej w nocyKrok 5 -  Na co  dzień  do pielęgnacji twarzy  używam zwykły krem Nivea. Niezastąpiony krem nawilżający dla wszystkich rodzajów skóry, dla dzieci dorosłych na każdą porę roku.produkt nawilżający dla wszystkich rodzajów skóry, dla dzieci i dorosłych, na każdą porę roku.


Krok 6 -  Trzy razy w tygodniu robię pilingi produktem GARNIERA  "Pure Active" to nowa generacja produktów testowanych na skórze podatnej na niedoskonałości.
Intensywnie odświeżająca formuła żelu działa podwójnie - przeciw niedoskonałościom oraz przeciw śladom po niedoskonałościach
1. wzbogacona w aktywny składnik o właściwościach przeciwbakteryjnych dogłębnie oczyszcza pory
2. wzbogacona w składnik aktywny o naturalnych właściwościach regenerujących zapobiega powstawaniu śladów po niedoskonałościach.

To tyle jeśli chodzi o to jak ja pielęgnuję swoją twarz. Mam nadzieję że przydadzą wam się te informacje o produktach.
Enjoy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz